
Oude ambachtenmacht 2016
en héérlijk zonnetje, dat typeerde dit jaar de Oude Ambachtenmarkt die op en rond het terrein van het Groot Gaesbeeker Gilde én in buurt van de Oude Kerk gehouden werd. Al vroeg in de ochtend stonden de parkeerterreinen in de omgeving vol met blik, want mooi weer is altijd leuk voor een uitje. Zo konden de vele, vroege, bezoekers ook genieten van onze muziekvereniging, want om 10:00 uur reeds zat ons Studieorkest klaar om te laten zien en horen wat er in de afgelopen maanden was ingestudeerd. Een aantal foto's hiervan vindt u hieronder.
Ook onze slagwerkgroep (foto hiernaast) gaf een mooie show weg. Diverse toeschouwers zaten lekker mee te swingen op de maten van de muziek.
Daarna was het de beurt aan onze Eemlander Blaaskapel die naast het traditionele Egerländer werk ook wat muziek van Nederlandsche bodem op de lessenaar had gezet. Foto's van video's hiervan ook op de volgende pagina.
Het was een zonnig en muzikaal begin van een mooie Hemelvaartsdag.
Nieuwsoverzicht